Оголошення про конкурс

Дата: 23.02.2021 11:49

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:

- завідувача сектору молоді та спорту Відділу культури, туризму, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів:
1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
2. Стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування, або на керівників посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років.
3. Вільне володіння основними навичками роботи на комп'ютері.
4. Вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:
- заява про участь в конкурсі;
- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
- 2 фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу на офіційному вебсайті Кобеляцької міської ради.

Додаткова інформація за тел. 066-32-32-324, або під час особистого прийому в приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою вул. Шевченка, 29, (другий поверх), щоденно з 7.30. до 16.30, крім вихідних.