Депутати міської ради розглянули питання доцільності відкриття проїзду через площу Перемоги

Дата: 08.02.2021 08:32

5 лютого 2021 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва, яке провів голова комісії Микола Попик.

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Копелець, секретар міської ради Василь Кіптілий, начальник Кобеляцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Сергій Куземко, інспектор сектору реагування патрульної поліції № 3 Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області Артур Матюх, громадськість міста та представники засобів масової інформації.

Члени комісії розглянули звернення від жителя міста Кобеляки Володимира Тюркіна щодо упорядкування проїзної частини на площі Перемоги, що у місті Кобеляки.

У ході обговорення депутати та запрошені висловлювали свої думки з приводу того, яким чином відновити проїзд через площу Перемоги для легкових автомобілів, не порушуючи санітарних норм торгівлі в умовах карантину.

У контексті обговорення даного питання представники громадськості та депутати дійшли спільного висновку щодо упорядкування території площі -шляхом відокремлення її частини для торгівлі, зробивши розмітки та встановивши блоки, та частини для проїзду легковим транспортом, встановивши відповідні дорожні знаки.

На завершення засідання члени постійної комісії вирішили внести дане питання на розгляд чергової сесії міської ради.