Дата: 05.02.2021 19:09

Голова Кобеляцької міської ради Олександр Копелець видав розпорядження про скликання шостої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 16 лютого 2021 року о 10-00 у залі засідань міської ради (м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29).

На розгляд сесії внесено питання:

1.    Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької міської ради восьмого скликання.
2.    Про затвердження програми підтримки відділу Центр надання адміністративних послуг.
3.    Про затвердження звітів про виконання бюджетів сільських, міської рад за 2020 рік.
4.    Про уточнення показників міського бюджету на 2021 рік.
5.    Про затвердження керуючого справами (секретаря) Виконавчого комітету міської ради.
6.    Про затвердження кількісного та персонального складу Виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.
7.    Про внесення змін до структури Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
8.    Про зміни до складу постійних комісій міської ради.
9.    Внесення змін до Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради та затвердження його в новій редакції.
10.    Про затвердження передавальних актів сільських рад.
11.    Про реорганізацію територіального центру надання соціальних послуг.
12.    Про ліквідацію юридичної особи Кобеляцький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кобеляцької міської ради.
13.    Про прийняття приміщення Світлогірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у комунальну власність Кобеляцької міської ради.
14.    Про прийняття юридичної особи Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» до комунальної власності Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Положення в новій редакції.
15.    Про проведення зміни в організації дорожнього руху на частині площі Перемоги в м. Кобеляки.
16.     Про утворення старостинських округів Кобеляцької міської ради
17.    Про надання в оренду невитребуваних (непереоформлених) земельних часток (паїв), запроектованих шляхів, господарських шляхів та прогонів
18.     Про надання в оренду невитребуваних (непереоформлених) земельних часток (паїв).
19.     Земельні питання.
20.     Різне.