Оголошення для депутатів міської ради

Дата: 05.02.2021 14:12

09 лютого 2021 року о 10 годині відбудеться розширене засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

На повістку денного засідання внесено питання «Про доцільність прийняття регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» у комунальної власності Кобеляцької міської ради».

На засідання запрошуються: Кобеляцький міський голова, депутати Полтавської обласної, районної ради, депутати Кобеляцької міської ради, представники РЛП «Нижньоворсклянський», Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка та засобів масової інформації.

Засідання відбудеться у приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою: вул. Касьяна, 29 (зал засідань, другий поверх).