Навчалися діловоди апарату Виконавчого комітету міської ради

Дата: 05.02.2021 13:23

05 лютого у залі засідань міської ради відбулося навчання діловодів апарату Виконавчого комітету міської ради. Питання, які розглядалися – призначення субсидій, ведення військового та погосподарського обліку, реєстрації/зняття місця проживання та інші.

Розпочав захід Кобеляцький міський голова Олександр Копелець, який представив присутнім заступників та начальників структурних підрозділів Виконавчого апарату міської ради.

Під час навчання доповідачі наголосили на основних вимогах щодо порядку складання окремих видів документів та видачі довідок. Ірина Бутко і Альона Ломакова інформували, саме яким чином можна наблизити надання послуг до громадян у частині реєстрації місця проживання та щодо дотримання термінів реєстрації смерті.