Питання забезпечення інсуліну для хворих на діабет та знеболюючих препаратів для онкохворих вирішено очільником Кобеляцької міської ради

Дата: 03.02.2021 17:55

Ситуація із забезпеченням хворих на цукровий діабет ускладнилася тим, що у 2021 році на вказані цілі з державного бюджету кошти не надійшли.

Щоб забезпечити хворих на цукровий діабет інсулінозалежних, Кобеляцький міський голова Олександр Копелець домовився з керівником ПП «Гелаксі Фарм» Сергієм Челідзе про те, що в його аптеці люди зможуть стовідсотково отримати необхідні ліки протягом двох місяців. Відшкодування коштів за інсулін та знеболюючі буде виділено з місцевого бюджету на черговій сесії міської ради.

Отже, найближчим часом жителі Кобеляцької територіальної громади, які хворі на цукровий діабет, зможуть отримати медичні препарати в аптеці «Гелаксі Фарм», яка розташована за адресою: провулок Шевченка, 5/22, м. Кобеляки (поряд з поліклінічним відділення Кобеляцької центральної районної лікарні).