ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2021 09:29

Шановні земляки!

22 січня ми разом з усією країною відзначаємо День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято є символом об’єднання України. Воно стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації, адже соборність українських земель спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу.

Тож прийміть найкращі вітання з нагоди свята. Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, Соборної України.

Олександр Копелець