Оголошення про конкурс

Дата: 29.12.2020 16:08

Кобеляцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій;

- начальника відділу-архітектора відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- двох головних спеціалістів відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- начальника відділу земельних відносин та комунальної власності;

- головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин та комунальної власності;

- начальника відділу-головного бухгалтера фінансово-господарського відділу;

- головного спеціаліста фінансово-господарського відділу;

- головного спеціаліста фінансово-господарського відділу.

- начальника відділу Центру надання адміністративних послуг;

- адміністратор відділу Центру надання адміністративних послуг.

Вимоги до кандидатів:
1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
2. Стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування, або на керівників посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років.
3. Вільне володіння основними навичками роботи на комп'ютері.
4. Вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:
- заява про участь в конкурсі;
- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
- 2 фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу на офіційному вебсайті Кобеляцької міської ради.

Додаткова інформація за тел. 3-16-00, або під час особистого прийому в приміщенні Кобеляцької міської ради, щоденно з 8.00 до 12.00, крім вихідних.