Вітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2020 09:10

Шановні земляки!

Від усього серця вітаю усіх  вас зі святами, що добром, надією і любов’ю зігрівають наші серця - Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Тож нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай ці свята принесуть незабутні враження, а новий рік виправдає очікування і порадує приємними подіями.

Від щирого серця бажаю зустріти Новий рік і Різдво Христове у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Бажаю, щоб у кожній родині був достаток і затишок, щоб були здорові ваші рідні та близькі!

Попереду у нас велика і напружена праця, відповідальні завдання. Переконаний, ми успішно вирішимо їх, спільно впораємося з будь-якими труднощами, здійснимо всі плани і задуми на благо рідного краю. Тож нехай 2021рік стане для нашої громади роком злагоди і плідної роботи. Нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в новому. Міцного Вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя! Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Миру і Божої благодаті в кожен дім!

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Міський голова  Олександр  Копелець