З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 18.12.2020 15:43

Шановні жителі Кобеляцької громади, дорогі діти!

19 грудня ми святкуємо світле і радісне свято, яке першим приходить до нас, сповіщаючи про наближення Нового року та Різдва Христового - День Святого Миколая.

Святого Миколая називають Чудотворцем. Він прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто її потребує, він дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших. У цей особливий день діти повинні відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята, свою ніжність та тепло кожній дитині. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса- реальні, а мрії- здійснюються.

Тож від усієї душі вітаю усіх зі святом. Бажаю міцного здоров’я, щастя, Божого благословення. Нехай тепло і ласка не покидають ваші оселі. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай панують злагода, любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод.

Олександр Копелець