СОЛОДОЩІ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ ЖИТЕЛІВ МІСТА

Дата: 18.12.2020 15:20

Щорічно у переддень новорічних свят міська рада проводить святкові заходи для жителів громади. У 2020 році карантин вніс свої обмеження у їх проведення, тому Новий рік і Різдво будуть відзначатися без концертів і масових гулянь, проте ніщо не може зіпсувати святкової атмосфери, новорічного настрою і, звичайно ж, головних атрибутів свята- новорічної ялинки і подарунків для малечі.

Вже стало доброю традицією до Дня Святого Миколая вручати солодощі найменшим жителям міста. Не став виключенням і нинішній рік. Напередодні свята міською радою були передані солодкі подарунки для учнів 1-5 класів загальноосвітніх шкіл міста, малечі в дитячі садочки, для дітей школи-інтернат та діток з особливими потребами.

Традиції запалення новорічної ялинки у цьому році теж не буде. Проте сама новорічна красуня вже прибрана і сяє різнобарвними гірляндами. Святковою ілюмінацією прикрашені і ялинки біля міської ради. Тож всі охочі можуть помилуватися і сфотографуватися біля них. Але у дні карантинних обмежень прохаємо кобелячан та гостей міста не збиратися натовпом, а провести свята у сімейному колі.  Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає усіх нас від негараздів і бід.