ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2020 10:01

Минуло більше 30 років від дня однієї з найбільших катастроф України- аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, яка забрала життя тисячів людей.  Ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

14 грудня, в день завершення будівництва саркофага над четвертим енергоблоком ЧАЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття, висловлюємо щиру подяку за неоціненний подвиг, героїзм і мужність.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Щиро бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра, благополуччя. Нехай усі негаразди обходять ваші оселі стороною, нехай вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

Олександр Копелець