ПОГОДЖУВАЛЬНА РАДА від 09.12.2020

Дата: 09.12.2020 08:39

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОГОДЖУВАЛЬНОЇ РАДИ

від 09.12.2020 р.

1.Про розгляд другого питання порядку денного другого пленарного засідання першої установчої сесії восьмого скликання щодо проведення сесій Кобеляцької міської ради в залі засідань Кобеляцької районної ради.

2.Про утворення постійних комісій Кобеляцької міської ради восьмого скликання, затвердження Положення про постійні комісії та персонального складу комісій.

3.Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької міської ради затвердженого рішенням другої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 22.11.2015 р. №1 (із змінами та доповненнями).

4.Про затвердження структури та штатного розпису Кобеляцької міської ради

5.Про створення Фінансового відділу Кобеляцької міської ради та затвердження Положення про Фінансовий відділ, його структури та чисельності.

6.Про створення юридичної особи - Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та затвердження Положення про Виконавчий комітет; структури та чисельності апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та її виконавчих органів.

7.Про створення Соціально-гуманітарного управління Кобеляцької міської ради  та затвердження Положення про Соціально-гуманітарне управління, його структури та чисельності.

8.Про утворення старостинських округів Кобеляцької територіальної громади.

9.Про прийняття у власність Кобеляцької міської ради закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту і культури.

10.Про ініціювання передачі земель державної власності у комунальну власність Кобеляцької міської ради від Головного управління держгеокадастру у Полтавській області.

11.Про звернення до Полтавської районної ради щодо повернення майна Кобеляцької територіальної громади.

12.Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання першої установчої сесії восьмого скликання Кобеляцької міської ради «Про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання до Кобеляцької міської ради».

13.Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі (Автостанція).

14.Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про прийняття у власність Кобеляцької міської ради приміщення Світлогірського ФАП».

15.Різне