До уваги депутатів Кобеляцької міської ради!

18 листопада 2020 року прдовжить свою роботу пленарне засідання І установчої сесії Кобеляцької міської ради VІІІ скликання о 10.00 в залі засідань Кобеляцької міської ради за адресою: вул.Касьяна, 29.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1.Затвердження повноважень Кобеляцького міського голови та депутатів Кобеляцької міської ради.

2.Про початок реорганізації сільських рад, які приєднуються до Кобеляцької міської ради.

3.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.

4.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Фінансового управління Кобеляцької міської ради.

5.Про створення, відкриття і реєстрацію нової юридичної особи Соціально-гуманітарного відділу Кобеляцької міської ради.

Новообраних депутатів запрошую прийняти участь у пленарному засіданні.

Кобеляцький міський голова Олександр Копелець.