A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

ІНФОРМАЦІЯ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОЦЗ

Дата: 13.11.2020 09:55
Кількість переглядів: 468

Робота по легалізації продовжується!

У нинішніх кризових умовах не втрачає своєї актуальності тема  боротьби з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм оформлення найманих працівників.

Фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020     № 6698/0/1-20 проводять роботу щодо детінізації ринку праці із суб’єктами господарювання шляхом дистанційного інформування. При цьому особлива увага звертається на роботодавців, що проводять діяльність у сфері транспорту.

Працівники, які одержують гроші „в конвертах”, є заручниками самих себе. Оскільки, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій.

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи.

Отже, оформлення на роботу має бути офіційне, а виплата заробітної плати відповідно до законодавства – прозора і відкрита. В іншому випадку, роботодавці позбавляють своїх працівників достойної пенсії в майбутньому та соціальної захищеності у випадках, передбачених законодавством, а також сприяють порушенню трудового законодавства.

 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

 

 

Інформаційний вебінар у Кобеляцькій районній філії

12 листопада 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Валеріївна Царичанська та фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях за допомогою програми «Zoom» провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. В даному заході взяли участь 6 осіб з числа безробітних.

Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали інформацію про особливості обслуговування в службі зайнятості та рекрутингові послуги, веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме – «Освітній портал ДСЗ», «Платформа профорієнтації», «Lingva Skills», профконсультаційна мережа «Моя професія», «Prometheus». Фахівці акцентували увагу слухачів на зручному електронному сервісі – «Електронний кабінет шукача роботи» (ЕКШ), в якому кожен безробітний може:

  • створити власне резюме;
  • уточнити заплановані та фактичні дати відвідування;
  • дізнатися про заходи, які проводитимуться службою зайнятості;
  • переглянути графік нарахувань допомоги по безробіттю.

Для участі у вебінарі достатньо мати будь-який девайс (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер) з доступом до мережі Інтернет, зареєструватися на платформі Zoom і в зазначений у запрошенні час зайти за посиланням та приєднатися до групи.

Анонси наступних вебінарів будуть розміщені на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

 

                           Більше корисної інформації з питань зайнятості                                                              можна знайти за посиланнями:                                                      https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/


 

Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ: гендер в деталях

З початку 2020 року послуги Кобеляцької  районної філії Полтавського ОЦЗ отримали 1966 зареєстрованих безробітних, зокрема 43,3% (851 осіб) жінок та 56,7% (1115 осіб)  чоловіки.

За 10 місяців цього року працевлаштовано 866 безробітних осіб, у тому числі 25,5 % (221 осіб) жінок, а також 74,5% (645 осіб) чоловіків.

Профорієнтаційними послугами було охоплено 1683 безробітних осіб, з них 41,8 % (704 осіб) безробітних жінок та 58,2% (979 осіб) чоловіків.

Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці з початку року до професійного навчання за направленням служби зайнятості було залучено 363 безробітних осіб, зокрема 17,9 % (65 осіб) безробітних жінок та 82,1% (298 осіб) чоловіків.

За січень-жовтень 2020 року у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 215 безробітних осіб, з них 48,8 % (105 осіб) жінок та 51,2% (110 осіб) чоловіки.

 Станом на 01 листопада 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 495 осіб, зокрема 57 % (282 осіб) жінок та 43 %  (213 осіб) чоловіків.

 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь