КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

9 листопада 2020 року                                                                                                     № 114

Про відмову від депутатського мандату депутата Кобеляцької міської ради Копельця Олександра Олександровича.

Відповідно до ст.283 Виборчого Кодексу України та особисто поданої заяви Копельцем Олександром Олександровичем  Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

1. Визнати Копельця Олександра Олександровича особою, яка не набула депутатського мандата.
  2. Визнати обраним депутатом Кобеляцької міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати в єдиному багатомандатному виборчому списку кандидатів від політичної партії «Довіра», за яким було обрано особу, яка не набула мандату.
  3. Дану постанову направити до ЦВК та опублікувати на сайті Кобеляцької міської ради..

Голова комісії                                                                                              Песиголовець Л.В.

Секретар комісії                                                                                          Салогуб Л.Г.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Полтавського району

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

9 листопада 2020 року                                                                                                     № 115

Про реєстрація депутатів Кобеляцької міської ради.

В зв’язку з обранням Крайнюк Н.В. та Слав’янського О.В. депутатами Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області згідно ст.283 Виборчого Кодексу України, постанови ЦВК №381, постанови №109 від 29 жовтня 2020 року Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії та заявами Крайнюк Н.В., Слав’янського О.В. Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

1. Зареєструвати депутатами Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області від політичних партій:
    1. Полтавська обласна організація політичної партії  «За майбутнє» - Крайнюк Н.В.
    2. Полтавська обласна організація політичної партії «Довіра» -

Слав’янський О.В.

2. Дану постанову направити до ЦВК та оприлюднити на сайті Кобеляцької міської ради..

Голова комісії                                                                                              Песиголовець Л.В.