КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

5 листопада 2020 року                                                                                                      № 112

Про реєстрацію депутатів Кобеляцької міської ради.

В зв’язку з обранням Гречаного В.А., Фесюри В.О., Копельця О.О., Татарко О.О., Фещенка В.В., Мельника А.І, Голтвянського П.С., Ясинської Н.А., Жукова В.В., Попика М.С., Кіптілого В.А., Василенка Р.В., Ященко М.І., Ялової А.С., Проценка І.А., Немудрого В.М. депутатами Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області згідно з постановою №109 від 29 жовтня 2020 року Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії та заявами Гречаного В.А., Фесюри В.О., Копельця О.О., Татарко О.О., Фещенка В.В., Мельника А.І, Голтвянського П.С., Ясинської Н.А., Жукова В.В., Попика М.С., Кіптілого В.А., Василенка Р.В., Ященко М.І., Ялової А.С., Проценка І.А., Немудрого В.М., відповідно до ст. 283 Виборчого Кодексу України, Постанови ЦВК №381 Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

1. Зареєструвати депутатами Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області від політичних партій:
    1. Полтавська обласна організація політичної партії «Наш край» - Гречаний В.А., Фесюра В.О., Копелець О.О.
    2. Полтавська обласна організація політичної партії «Довіра» - Татарко О.О., Фещенко В.В., Мельник А.І, Голтвянський П.С.
    3. Полтавська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - Ясинська Н.А., Жуков В.В., Ялова А.С..
    4. Полтавська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» - Попик М.С., Немудрий В.М.
    5. Полтавська обласна організація Політичної партії «Слуга народу» -

Кіптілий В.А., Василенко Р.В., Ященко М.І.

1. Кобеляцька районна організація політичної партії «Рідне місто» - Проценко І.А.
  1. Дану постанову направити до ЦВК та оприлюднити на сайті Кобеляцької міської ради.

Голова комісії                                                                                              Песиголовець Л.В.

Секретар комісії                                                                                           Салогуб Л.Г.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Полтавського району

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

5 листопада 2020 року                                                                                                      № 113

Про реєстрацію Кобеляцького міського голови.

В зв’язку з обранням Копельця Олександра Олександровича Кобеляцьким міським головою згідно з постановою №107 від 29 жовтня 2020 року Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії та заявою Копельця Олександра Олександровича, відповідно до ст. 283, 278 Виборчого Кодексу України, Постанови ЦВК №381 Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

1. Зареєструвати Кобеляцьким міським головою від політичної партії «Довіра» Копельця Олександра Олександровича.
  2. Дану постанову направити до ЦВК та оприлюднити на сайті Кобеляцької міської ради.