Всі чотири проекти стали переможцями Бюджету участі Полтавської області

Дата: 02.11.2020 09:44

Щороку Бюджет участі Полтавської області все більше цікавить мешканців міста Кобеляки.  У цьому році участь у конкурсі Бюджет участі Полтавської області  прийняли 4 проєкти. Нагадаємо:

• «Облаштування літнього кінотеатру в парку імені Б.Хмельницького м.Кобеляки» - автор проєкту Моренко Вікторія
  • «Створення зони відпочинку на пляжі «Дитячий» у місті Кобеляки» - автор проєкту Калакуцька Леся
  • «Кіно просто неба» (облаштування мобільного кінотеатру під відкритим небом у парку «Центральний» м.Кобеляки) - автор Білаш Олена.
  • «BMX&скейт-паркінг у м.Кобеляки» - автор Карпенко Єлизавета

Мешканки написали проекти  та виборювали кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на

2017 – 2020 роки». Кобеляцька міська рада підтримала всі ініціативи авторів проєктів та виступила гарантом, у разі перемоги здійснити співфінансування вказаних проєктів.

31 жовтня інвестиційний відділ Полтавської обласної ради повідомив, що всі чотири проекти стали переможцями Бюджету участі Полтавської області.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і запрошуємо всіх мешканців міста бути активними до розвитку своєї громади.