День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 12:09

Дорогі ветерани! Шановні  Кобелячани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників!

Звільнення від ворога рідної української землі далося дорогою ціною. Тяжкі, кровопролитні бої забрали тисячі людських життів, але кожен відвойований плацдарм, кожне звільнене місто й село, кожна навіть маленька перемога наближали спільну перемогу. Найщиріші слова подяки висловлюємо нашим батькам і дідам, які ціною  неймовірних страждань вибороли право на життя і свободу українського народу, віддали всі свої сили, досвід і талант відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ.

Шановні ветерани! Низький уклін і безмежна подяка Вам – усім, хто захищав рідну землю. Ваші мужність і відвага, героїзм і нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Прийміть наші щирі вітання зі святом. Здоров’я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим рідним!

З повагою міський голова

Олександр Копелець