Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекта містобудівної документації

Дата: 08.10.2020 08:55

«Детальний план території м. Кобеляки на розі вулиці Мільйонна, та провулку Кооперативний, земельної ділянки кадастровий номер 5321810100:50:002:0655 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекта містобудівної документації «Детального плану території м. Кобеляки на розі вулиці Мільйонна, та провулку Кооперативний, земельної ділянки кадастровий номер 5321810100:50:002:0655 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

Замовник проекту – виконавчий комітет Кобеляцької міської ради.

Рішення 51 сесії 7 скликання Кобеляцької міської ради від 18.09.2020р.

З проектом Детального плану території можна ознайомитися та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) в робочий час за адресою:  Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна, буд. 29, а також на офіційному сайті Кобеляцької міської ради (в розділі новини), з 08.10.2020 р.

Строк завершення прийому пропозицій – 08.11.2020 р.