КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

5 жовтня 2020 року                                                                                                          № 23

Про виключення з виборчих списків політичної партії «Довіра» кандидата в депутати до Кобеляцької міської ради Тарасова Артема Юрійовича.

Відповідно до ст.231 Виборчого кодексу Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

виключити з виборчих списків політичної партії «Довіра» кандидата в депутати до Кобеляцької міської ради Тарасова Артема Юрійовича.

Голова комісії                                                                                              Песиголовець Л.В.

Секретар комісії                                                                                          Салогуб Л.Г.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

5 жовтня 2020 року                                                                                                          № 24

Про виключення з виборчих списків політичної партії «Наш край» кандидата в депутати до Кобеляцької міської ради Шибіку Володимира Андрійовича.

постановила:

виключити з виборчих списків політичної партії «Наш край» кандидата в депутати до Кобеляцької міської ради Шибіку Володимира Андрійовича.