Кобеляцький район, Полтавська область

Полтавської області

ПОСТАНОВА

17 год. 00 хв.

1 жовтня 2020 року                                                                                                          № 22

Про розміщення у виборчому бюлетені з виборів депутатів Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області назв організацій політичних партій у порядку їх номерів, визначених жеребкуванням.

Відповідно до п. 3 ст. 168 Виборчого Кодексу, Постанови ЦВК від 25 червня 2020 року №115 Кобеляцька міська територіальна виборча комісія

постановила:

Розмістити у виборчому бюлетені з виборів депутатів Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області назви організацій політичних партій у такій послідовності:

1. ?     Полтавська обласна організація Всеукраїнського обєднання «Батьківщина»
  2. ?     Полтавська обласна організація політичної партії «Пропозиція»
  3. ?     Полтавська обласна організація політичної партії «Довіра»
  4. ?     Полтавська обласна організації політичної партії «За майбутнє»
  5. ?     Полтавська районна партійна організація Політичної партії «Національний       корпус»
  6. ?     Полтавська обласна організація політичної партії «Слуга народу»
  7. ?     Полтавська обласна організація політичної партії «Сила і честь»
  8. ?     Полтавська обласна організація політичної партії «Наш край»
  9. ?     Полтавська обласна організація Всеукраїнського обєднання «Свобода»
  10. ?     Кобеляцька районна організація політичної партії «Рідне місто»
  11. ?     Полтавська територіальна організація політичної партії «Європейська                                           Солідарність»
  12. ?     Полтавська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа –                          За життя»

Голова комісії                                                           ____________           Песиголовець Л.В.

Секретар засідання                                                  ____________           Спиця О.І.