Дата: 27.09.2017 16:52

Шановні жителі міста Кобеляки та Полтавської області!

У 2018 році в парку Лесі Українки (мікрорайон Солонці) може з’явитися вуличний тренажерний майданчик для занять спортом.

У області вперше триває конкурс Бюджет участі. У ньому зареєстровані проекти, які подали жителі, а місцева влада гарантувала співфінансування у розмірі 50% від його вартості. Проект від міста зареєстрував Письмак Артем. Він має назву « Створення вуличного тренажерного майданчика для зміцнення здоров’я та підвищення фізичних якостей організму молоді міста Кобеляки». Якщо цей проект, зареєстрований на сайті «Бюджет участі» під номером 88 увійде до числа переможців, то у Кобеляках з’явиться ще одне місце, де можна буде зміцнити здоров’я.

Щоб перемогти і отримати 50% коштів із обласного бюджету за Проект повинні проголосувати якомога більше жителів, які зареєстровані на території Полтавської області.

УВАГА – голосування закінчується 30 вересня!

Для того, щоб підтримати ідею Артема Письмака необхідно проголосувати:

1. Завітати до Кобеляцької міської ради та заповнити бланк для голосування. В бланку потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, серію та номер паспорта, ідентифікаційний код та номер телефону.

АБО

1. Он-лайн. Необхідно перейти за посиланням

http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/project/114?return=search:88                - Натиснути «Увійти»

• У відкритому вікні натиснути «Приватбанк», ввести номер телефону та пароль, «Увійти»
  • На Ваш телефон прийде СМС з паролем, який потрібно увести
  • Натиснути «Підтвердити»
  • Натиснути «Підтримати»

Прохаємо всіх, кого зацікавила інформація до 30 вересня проголосувати за проект № 88 та переконати і залучити до голосування якомога більше людей – батьків, родичів, друзів, сусідів, колег, знайомих.

Якщо у Вас виникають питання, їх можна уточнити в Кобеляцькій міській раді або за телефонами 3-12-05,3-18-92