75 РОКІВ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА КОБЕЛЯКИ

Дата: 24.09.2018 16:26

Кобеляцька міська рада вітає ветеранів та мешканців міста з 75-ю річницею визволення міста Кобеляки від німецько-фашистських окупантів.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу. Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. Адже той, хто знає ціну свободи, ніколи не дасть повторити трагічних помилок минулого.

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим родинам!