ВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 18.12.2017 16:02

Дорогі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая - захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім нам віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно; зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися. Нехай Святий Миколай подарує кожному радість, вселяє у ваші душі добро і тепло. Бажаю, щоб у ваших родинах панував мир та злагода, а любов рідних та близьких окриляла! Нехай свята рука Миколи Чудотворця оберігає наших дітей від усіляких негараздів, дарує надію на світле майбутнє!

З повагою, міський голова Олександр Копелець