Дата: 04.09.2020 13:11

Внесення, повернення та перерахування грошової застави на місцевих виборах здійснюється відповідно до Порядку внесення, повернення та перерахування грошової застави на місцевих виборах, затвердженого Постановою Центральної виборчої комісії від 21 серпня 2020 року №193.

Грошова застава вноситься після початку виборчого процесу та до подання документів для реєстрації кандидата (кандидатів) на відповідних місцевих виборах територіальній виборчій комісії одним платежем у безготівковій формі на спеціальний (депозитний) рахунок відповідної територіальної виборчої комісії для внесення грошової застави.

У разі надходження на спеціальний (депозитний) рахунок відповідної територіальної виборчої комісії для внесення грошової застави коштів у меншому розмірі, ніж визначено частинами першою, другою статті 225 Кодексу, та/або коштів, внесених із порушенням вимог, установлених статтею 225 Кодексу (кошти внесено неналежним суб’єктом внесення, після подання документів для реєстрації кандидатів на відповідних місцевих виборах, двома і більше платежами тощо), такі кошти поверненню не підлягають та у восьмиденний строк після закінчення строку реєстрації кандидатів на відповідних місцевих виборах перераховуються відповідно до сільського, селищного, районного в місті, міського, районного, обласного, республіканського Автономної Республіки Крим бюджету.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ ГРОШОВОЇ ЗАСТАВИ:

Одержувач: Кобеляцька міська ТВК
Код ЭДРПОУ одержувача: 43755176