Привітання міського голови з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2020 08:51

Шановні кобелячани! Щиро вітаю вас з великими державними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України. Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої держави як початок нової епохи в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Синьо-жовтий стяг - це головна святиня нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Тож бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич нашої країни, нашого рідного краюЗичу вам, дорогі земляки, згуртовуючись під синьо-жовтим прапором, об’єднатись у єдиному прагненні- зробити наш край кращим, а країну- сильною, квітучою та заможною.

З повагою,

Міський голова  Олександр Копелець