ІНФОРМАЦІЯ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОЦЗ

Дата: 15.08.2020 09:54

Робоча зустріч!

Важливою  проблемою  сьогодні  є  легалізація  зайнятості  населення  та  заробітної  плати. Саме тому  надважливим   є  завдання  повернути  втрачені  ресурси  в  економіку  держави, що  дасть  можливість  збільшити  доходи  громадян, надходження  в бюджет  усіх  рівнів.  З  метою  вирішення  даного  питання  14 серпня  2020 року  відбулася  робоча зустріч директора  Кобеляцької  районної  філії  Полтавського  обласного  центру  зайнятості   Хейлик  Наталії  Миколаївни  та  голови  Кобеляцької  районної державної  адміністрації  Сироватки Дмитра  Вікторовича. В ході  зустрічі  Наталія  Миколаївна  інформувала  про  ситуацію  на  ринку  праці  Кобеляцького  району , яка  склалася  на  даний  час, актуальні  вакансії  та  обговорено  питання  щодо  поновлення  роботи  районної  комісії з  питань  легалізації  заробітної  плати  і  зайнятості  населення  з  метою  виявлення неоформлених  трудових  відносин.

Безкоштовне навчання на  COURSERA

У квітні 2020 року в Україні міжнародна  онлайн платформа COURSERA відкрила через Державну службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних громадян. Саме для них є унікальна можливість: за умови успішного проходження тестових завдань того чи іншого курсу, вони отримують сертифікати безкоштовно. Найбільш популярні напрямки  — бізнес, ІТ технології, вивчення мов, психологія.

Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за вибраними курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

У Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості зараз постійно проводяться індивідуальні консультації та вебінари на тему: “Безкоштовне навчання безробітних громадян на курсах освітньої Інтернет-платформи COURSERA.

Серед 12 слухачів вебінару, який фахівці філії провели 13 серпня 2020 року, 3 особи виявили бажання зареєструватись. Тому для тих, хто бажає оновити свої професійні знання або набути нові, радимо взяти участь в наступних вебінарах Кобеляцької районної філії 20 та 27 серпня, або звернутися по телефону — (05343) 3 11 76.

Більше корисної інформації з питань зайнятості

можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/ та  https://www.facebook.com/KobelakiCZ/