Кобеляцький район, Полтавська область

Забіг 1 серпня 2020 року

01 серпня 2020 року в місті Кобеляки відбулася подія, яка надовго запам’ятається як учасникам заходу, так і містянам. Ініціатором  забігу стала жителька міста Свячена Дар’я, а організатором Кобеляцька міська рада. В заході прийняли участь  49 громадян різної вікової категорії.

Секретар Кобеляцької міської ради Юлія Телятник та т.в.о.керуючий справами (секретар) виконкому Олександр Ломаков привітали учасників забігу, побажали всім успішного проведення заходу, подякували працівникам поліції, в особі Андрія Федоренка та станції швидкої медичної допомоги, в особі Івана Супруненка за забезпечення безпечного проведення заходу.

Забіг пройшов організовано і безпечно. Організатори провели розіграш призів і вручили  грамотами Кобеляцької міської ради та подарунки: ініціатору забігу Дар’ї Свяченій та її мамі -  Свяченій Жанні, яка теж впевнено подолала дистанцію, сім’ї Накісько - Олександру, Ользі та Марійці, сім’ї Скоробагатових Максиму та Любові, наймолодшій учасниці забігу Коваленко Юлії  та Видебурі Анні, Руденко Данилу, Тараненко Івану, Коваленко Єгору.

Дар’я Свячена висловила слова подяки за підтримку працівникам Кобеляцької міської ради та всім, хто завітав  на захід та прийняв активну участь.

Позитивна атмосфера та заряд енергії учасників передався усім присутнім, які виявили бажання в подальшому підтримувати здоровий спосіб життя та приймати активну участь у послідуючих забігах. На завершення заходу на згадку зробили спільне фото та поділилися враженнями від отриманих емоцій.