Кобеляцький район, Полтавська область

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Кобеляцької міської ради сьомого скликання до депутатів Кобеляцької районної ради

Відповідно до п.10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення комунально-побутових, соціально-культурних потреб, належного утримання та подальшого розвитку і експлуатації комунального майна територіальної громади міста Кобеляки, прохаємо вас на черговій сесії Кобеляцької районної ради розглянути питання щодо безоплатної передачі майна  із спільної власності територіальних громад Кобеляцького району в комунальну власність територіальної громади міста Кобеляки об’єкти нерухомого майна, а саме:

1. Приміщення Комунального некомерційного підприємства “ЦРЛ”

2.Приміщення  Каплиці   “Всіх  святих”

3. Приміщення РЛП “Нижньоворсклянський”

4. Приміщення сектору освіти райдержадміністрації

5. Приміщення Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи

6. Приміщення спортивного  комплексу

7. Майданчик зі штучним  покриттям

8. Приміщення Будинку дитячої  юнацької  творчості ім. М.А.Касьяна

9. Приміщення  по  вул. Ветеринарній, 16

10. Приміщення  школи №1, №2,№3

11. Приміщення  районного будинку культури

12. Приміщення  музею  О.Кулика

13. Приміщення бібліотеки

14. Приміщення  музичної школи

15.  Приміщення  територіального центру соціального  обслуговування

(надання  соціальних  послуг)

16. Приміщення  управління соціального  захисту  (вул. Юр’ївська, 2)

17. Приміщення  стадіону “Колос”

18. Дві нежитлові кімнати, які розташовані по вул..Касьяна,28/15, в яких розміщено КП «Кобеляцьке БТІ»

19. Адмінбудівля  райради та гаражі

Також прохаємо включити в порядок денний сесії районної ради розгляд питання та прийняття рішення про звернення депутатів Кобеляцької районної ради до депутатів Полтавської обласної ради щодо передачі приміщення КП «Видавництво «Кобеляки», приміщення відділу статистики у Кобеляцькому районі та приміщення відділу агропромислового розвитку Кобеляцької РДА в комунальну власність територіальної громади міста Кобеляки