ІНФОРМАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Пушкіна, 63, м. Полтава, 36039

тел. (0532) 50-02-02, pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 19.06.2020

Міграційна служба Полтавщини нагадує:  для отримання біометричних документів необхідно звертатися особисто

Друзі, до нас часто надходять запитання чи можливо, щоб хтось інший замість вас отримав готові біометричні документи?!

Тож, НАГАДУЄМО:

Для отримання біометричних документів необхідно звернутися особисто. Так само як і на їх оформлення, адже необхідно ідентифікувати (підтвердити) особу.

Тож плануйте свій час та обирайте найзручніший варіант звернення для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції Міграційної служби, а саме:

• запис через он-лайн сервіс «Електронна черга»;
  • запис через термінал у територіальному підрозділі (за наявності);
  • запис через поточну чергу у територіальному підрозділі «сьогодні на сьогодні».

Наразі проблем із чергами у підрозділах Міграційної служби Полтавщини немає, тому ви можете безперешкодно звертатись протягом робочого часу для отримання адміністративних послуг, які входять до компетенції ДМС України.
Разом з тим, просимо полтавців під час відвідування підрозділів, дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

-      користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;

-   не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);
         - уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Чекаємо на вас!

УДМС України в Полтавській області