Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання з Днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими і щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

Піклування про підростаюче покоління– головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Саме від нас, дорослих, залежить, якою  складеться доля маленької людини. Адже немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Тому давайте створювати для них такий світ разом. Зігріваймо теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуймо зусилля заради майбутнього.

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Олександр Копелець