Інформація Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ

Дата: 25.05.2020 16:23

Інформаційний вебінар у Кобеляцькій районній філії

21 травня 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Валеріївна Царичанська та фахівець з питань зайнятості Наталія Анатоліївна Лях за допомогою програми «Zoom» провели інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. В даному заході взяли участь 8 осіб з числа безробітних.

Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, переваги легальної зайнятості, стан регіонального ринку праці, веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме – «Освітній портал ДСЗ», «Платформа профорієнтації», «Lingva Skills», профконсультаційна мережа «Моя професія». Фахівці акцентували увагу слухачів на зручному електронному сервісі – «Електронний кабінет шукача роботи» (ЕКШ).

Слухачів вебінару привернув увагу слайд з актуальними вакансіями роботодавців району, а саме «сестра медична», «соціальний робітник», «слюсар-ремонтник», «водій автотранспортних засобів». Відповіді на питання, які виникали в ході спілкування, фахівці надали в чаті.

Анонси наступних вебінарів будуть розміщені на сторінці Фейсбук Кобеляцької районної філії.

Більше корисної інформації з питань зайнятості

можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/