Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Інформація про благоустрій міста

Утримання території міста Кобеляки в належному естетичному вигляді - щоденна робота комунальних служб. В зв’язку з весняно-літнім періодом та опадами територія міста все більше заростає високою травою та бур’янами. Основні «косарі» та організатори цієї роботи в місті – комунальне підприємство «Водоканал Плюс», яке приводить до порядку ввірені їм території. Але цього не достатньо.  Тому  Інспекція з благоустрою міста Кобеляки просить  громадян скосити траву (заввишки більше 10 см) на прилеглих до домоволодінь територіях. Згідно з Правилами благоустрою території міста Кобеляки прибирання територій, прилеглих до власних домоволодінь, на відстані до проїжджої частини вулиці, покладається на їх власників.