Привітання з Днем Матері

Дата: 10.05.2020 09:18

Від щирого серця вітаю Вас з найтеплішим і найдушевнішим святом – з Днем Матері!

Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертвування. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху, і лише з втратою такої близької людини, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

Від щирого серця вітаю всіх Мам з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! А ваші діти ніколи Вас не забувають!

Зі святом!

З повагою, Кобеляцький міський голова Олександр Копелець.