Кобеляцький район, Полтавська область

Поздоровлення міського голови з Днем Великої Перемоги

Шановні кобелячани! Дорогі ветерани,

учасники Другої Світової війни, працівники тилу, діти війни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.

В цьому році наша країна відзначає 75-ту річницю Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Скільки б років ще не минуло, сьогоднішні та майбутні покоління повинні берегти у пам’яті світлі імена героїв, які воювали за мирне життя та незалежність своєї Вітчизни! Серед мільйонів тих, хто йшов дорогами тієї кривавої війни, були наші земляки. Сьогодні в місті Кобеляки проживає 4 учасника бойових дій 1941 – 1945 років, це - Клименко Іван Іванович, Пономаренко Юрій Григорович, Устименко Віктор Федорович, Чумак Іван Демидович.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

Сьогодні, як і в роки Другої світової війни, ціною неймовірних зусиль ми намагаємося повернути мир та спокій у державі. А захист її незалежності та територіальної цілісності став спільною справою всіх, хто пишається своїм походженням, кому не байдуже майбутнє Батьківщини.

Неоціненним є і життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста та села, відбудував зруйноване народне господарство, заклав підвалини незалежної України. У них ми вчимося сьогодні людяності, мудрості й терпіння, віри і любові до нашої рідної землі, до Батьківщини. Наш обов’язок – бути гідними цього надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами знову утверджувати мир та злагоду на рідній землі, в нашому місті та в усій Україні.

Шановні ветерани!

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру та злагоди!

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З повагою, міський голова Олександр Копелець