Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Кобеляцька міська рада інформує

Шановні жителі міста Кобеляки та навколишніх сіл! Сьогодні, 22 квітня 2020 року, на відкритій площадці перед міською радою відбулася зустріч міського голови Олександра Копельця з групою громадян Кобеляцького району, які займаються вирощуванням та проживають за рахунок продажу розсади овочевих культур. При зустрічі розглядалося питання поновлення ринкової торгівлі на площі Перемоги в м.Кобеляки.

Міський голова Олександр Копелець дав роз’яснення присутнім, що виконавчий комітет Кобеляцької міської ради і він особисто за відкриття торгівлі розсадою в м.Кобеляки, що враховувати потрібно не тільки політичні амбіції і ситуації, а й продовольчу безпеку як міста, так і навколишніх сіл. Також Олександр Олександрович зауважив, що необхідно не забувати про карантинні заходи через поширення коронавірусу.

Відразу після проведеної зустрічі,  в терміновому порядку було проведено засідання виконавчого комітету, на якому було прийнято наступні рішення:

1. розглянути питання відкриття торгівлі після отримання Постанови Кабінету Міністрів України, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, голови Полтавської ОДА, голови Кобеляцької РДА;

2. при прийнятті рішення про відновлення ринкової торгівлі на площі Перемоги враховувати погодні умови;

3. прийняте рішення довести до відома населення не тільки міста Кобеляки, а й навколишніх сіл.