Увага! Кобеляцька міська рада інформує

Дата: 22.04.2020 13:09

Шановні жителі міста Кобеляки та навколишніх сіл! Сьогодні, 22 квітня 2020 року, на відкритій площадці перед міською радою відбулася зустріч міського голови Олександра Копельця з групою громадян Кобеляцького району, які займаються вирощуванням та проживають за рахунок продажу розсади овочевих культур. При зустрічі розглядалося питання поновлення ринкової торгівлі на площі Перемоги в м.Кобеляки.

Міський голова Олександр Копелець дав роз’яснення присутнім, що виконавчий комітет Кобеляцької міської ради і він особисто за відкриття торгівлі розсадою в м.Кобеляки, що враховувати потрібно не тільки політичні амбіції і ситуації, а й продовольчу безпеку як міста, так і навколишніх сіл. Також Олександр Олександрович зауважив, що необхідно не забувати про карантинні заходи через поширення коронавірусу.

Відразу після проведеної зустрічі,  в терміновому порядку було проведено засідання виконавчого комітету, на якому було прийнято наступні рішення:

1. розглянути питання відкриття торгівлі після отримання Постанови Кабінету Міністрів України, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, голови Полтавської ОДА, голови Кобеляцької РДА;

2. при прийнятті рішення про відновлення ринкової торгівлі на площі Перемоги враховувати погодні умови;

3. прийняте рішення довести до відома населення не тільки міста Кобеляки, а й навколишніх сіл.