Кобеляцький район, Полтавська область

Кобеляцька міська рада повідомляє

Кобеляцька міська рада повідомляє про повне забезпечення населення м.Кобеляки і жителів прилеглих сіл, які працюють та відвідують м.Кобеляки, захисними масками.

Міська рада завершила роздачу захисних масок. Всього їх було закуплено 13 000 шт.

Мешканці м.Кобеляки, які по тій чи іншій причині не отримали захисну маску, можуть прийти в міську раду і отримати її.

Кобеляцька міська рада дякує жителям міста, які дотримуються карантинних заходів.

Звертаємося до всіх кобелячан: в першу чергу бережіть себе та оточуючих і дослухайтесь до рекомендацій лікарів! Закликаємо всіх без зайвої потреби не виходити на вулицю й залишатися вдома та дотримуватись всіх встановлених карантинних заходів.

Просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася й відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких і оточуючих. У разі, якщо виникли якісь проблеми, потреби, які не можете вирішити самостійно, є телефони міської ради, де вас вислухають та спробують допомогти.