Заходи дезінфекції

Дата: 08.04.2020 10:15

Кобеляцька міська рада з метою забезпечення виконання заходів щодо запобігання поширення захворюваності на території міста коронавірусу COVID-19 1 раз на добу проводить поточну дезінфекцію проїжджої частини доріг, тротуарів, території біля магазинів, аптек, банківських установ та інших організацій та підприємств, які здійснюють діяльність, під’їздів багатоповерхових будинків, прибудинкових та інших територій та місць, де можливе скупчення людей.

Щоденно о 6 годині ранку працівники Кобеляцького КП «Водоканал Плюс» виконують вищевказані дезінфекційні роботи.

У зв’язку з недопущенням розповсюдження випадків COVID-19 на території м. Кобеляки, міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання з проханням, проводити щоденну дезінфекцію приміщень та прилеглої до приміщення території спеціальними знезаражуючими засобами (за роз’ясненнями щодо використання відповідних знезаражувальних засобів рекомендуємо звертатися до Кобеляцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою: м.Кобеляки, вул. Пушкіна, 3).

Додатково наголошуємо на дотриманні санітарно-епідеміологічних норм, зокрема, постійному використанні засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів, одноразових рукавичок тощо).

У разі виявлення порушень дотримання санітарно-епідеміологічних норм,  спрямованих на недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території м.Кобеляки, будуть застосовуватись відповідні заходи.