Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Кобеляцька міська рада інформує.

Кобеляцька міська рада повідомляє, що  відповідно до протокольних доручень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області розроблено та затверджено рішенням позачергової сорок восьмої сесії від 01.04.2020 року № 1 план заходів щодо запобігання поширення захворюваності гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2  на території міста Кобеляки.  Рішенням передбачено забезпечення жителів та працівників міста Кобеляки засобами індивідуального захисту. На виконання заходу уже придбано 13000 штук багаторазових захисник масок та роздано першочергово працівникам Кобеляцького КП «Водоканал Плюс», КНП  «Кобеляцький центр  ПМСД», підстанції Кобеляцького району станції ЕМД № 2 м. Кременчук, Кобеляцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, апарату районної ради, військкомату, Держпродспоживчслужбі, Державній казначейській службі, працівникам дитячих садочків «Світлячок» та «Золотий півник», працівникам Кобеляцького БДЮТ та Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування громадян.

Для дезінфекції службових приміщень, проїжджої частини доріг, тротуарів, прилеглої території до магазинів, які здійснюють діяльність, під’їздів багатоповерхових будинків, прибудинкових територій, місць де можливе скупчення людей  придбано дезінфікуючий розчин в кількості 30 літрів. З 01.04.2020 року  1 раз на добу проводиться поточна дезінфекція вищевказаних місць. Придбано  спеціальний одяг для працівників ККП «Водоканал Плюс», які здійснюють дезінфекційні роботи.

Для працівників, які здійснюють належний санітарний стан міста (вивезення твердих побутових відходів, забезпечення водопостачання) придбано 100 штук захисник масок багаторазового використання, антисептик для рук в кількості 10 літрів,паперові рушники та  одноразові рукавички в достатній кількості.

Торгові місця на площі Перемоги приведені до відповідних санітарно-епідеміологічних норм, тимчасово обмежено рух транспортних засобів на частині площі Перемоги. Встановлено дорожні знаки відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Перед початком торгівлі та по її закінченню проводиться дезінфекція торгових місць. Продавців продукції забезпечено багаторазовими масками та попереджено про їх неухильне використання, а також про використання перчаток та антисептиків для рук. Рекомендовано забезпечити пакування торгової продукції продовольчого характеру і посадкового матеріалу прозорою плівкою та розставлення її на стелажах. На робочих місцях  (місця здійснення підприємницької діяльності) забезпечено соціальний розрив не менше 2 м. один від одного, а відстань між торговими місцями становить більше 5 м. Торгівлю садівним матеріалом, привезеним з інших територій України, в м.Кобеляки заборонено. Особи, які здійснюють торгівлю на площі Перемоги попереджені під підпис про дотримання ними відповідних санітарно-епідеміологічних норм.

У разі виявлення порушень дотримання санітарно-епідеміологічних норм,  спрямованих на недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території м.Кобеляки, міська рада ініціює проведення спільних перевірок разом з відповідними контролюючими органами

Кобеляцька міська рада продовжує проводити додаткові заходи визначені постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями Полтавської ОДА, Кобеляцької РДА та рішеннями відповідних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації.