Коронавірус

Дата: 31.03.2020 15:31

Про те, що в Україну прийшла біда світового рівня уже говорилось, писалося і показувалося у всіх можливих засобах масової інформації.

Для того, щоб з якнайменшими втратами пережити це лихо і був запроваджений карантин по всій країні. На жаль, не всі жителі міста Кобеляки збагнули всю серйозність і небезпеку пандемії коронавірусу. Дуже багато людей, як завжди, сподіваються, що це лише чергова "лякала" українців керівництвом держави. А це дуже помилкова думка! Не обман!

Лихо уже у нас в Полтавській області! Кременчук – 2 випадки, Горішні Плавні, Полтава і т.д. В сусідній Царичанці, лише за 35 км. від нас, уже 10 випадків підозри на коронавірус!

Кобеляцька міська рада робить усе можливе і неможливе, щоб зберегти життя своїх людей! Саме для того прийняття рішень про придбання і безоплатне вручення кожному жителю міста Кобеляки маски багаторазового використання.

Уже пошито, закуплено і роздано безоплатно людям 7 тис. захисних пов’язок. Забезпечено за рахунок міста працівників Кобеляцького РС ГУ ДСНС, райвійськкомату, Кобеляцького районного суду, управління Держпродспоживслужби в Кобеляцькому районі , працівників дитячих садків "Світлячок" і "Золотий півник". Нещодавно по допомогу звернулися працівники швидкої допомоги, метеослужби і їм, а також працівникам поліклінічного відділення Кобеляцької ЦРЛ, було вручено необхідну кількість масок.

Звичайно, сама пов’язка, хоч і багаторазового використання, не вирішить всієї проблеми коронавірусу. Необхідно ще ряд дезінфікуючих препаратів та пам’ятати прислів’я - "Береженого і Бог береже".

Міська рада дякує всім, хто розуміє необхідність і важливість усіх противірусних заходів та виконує їх.