До уваги жителів та гостей міста

Дата: 30.03.2020 11:19

Шановні жителі та гості міста! Кобеляцька міська рада у своїх повсякденних діях керується тільки законами України, а в даний час, у період карантину через розповсюдження корона вірусу COVID-19, з особливою ретельністю дотримується рішень і рекомендацій виконавчої влади України: Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації та Кобеляцької районної державної адміністрації.

Питання по вирішенню надання дозволів або заборону на торгівлю певними видами товарів, дозволу чи заборони торгівлі в магазинах, кафе, ринкова та ярмаркова торгівля є виключно компетенція державної фіскальної служби, Держпродспоживчої служби в Кобеляцькому районі. Контроль за дотриманням вимог рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної та надзвичайних ситуацій покладено на Кобеляцький відділ поліції ГУНП у Полтавській області.

Кобеляцька РДА є гілкою виконавчої влади, керує і контролює всі вищеназвані компетентні органи.

Кобеляцька міська рада є органом місцевого самоврядування, має незалежний статус у прийняті рішень, але під час карантину і надзвичайної ситуації зобов’язана виконувати рекомендації органів виконавчої влади.

Заклики місцевих активістів про вседозволеність ринкової та ярмаркової торгівлі є нічим іншим як провокація.

Кобеляцька міська рада прохає Вас не піддаватися на провокації, а дотримуватися вимог місцевої комісії з питань техногенно-екологічної та надзвичайних ситуацій при Кобеляцькій РДА, з метою якнайбільшого і найефективнішого захисту населення не тільки міста, а й усього району.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

З повагою Кобеляцький міський голова Олександр Копелець