Проведенням протиепідемічних заходів в умовах карантину

Дата: 30.03.2020 11:12

1. У зв’язку з гострим дефіцитом масок, організовано пошиття захисних масок багаторазового використання в кількості 10000 штук для всього населення міста Кобеляки.

2. В даний час працівниками та депутатами міської ради уже роздано більше 5500 штук.

3. Міська рада продовжить замовлення захисних масок до повного забезпечення населення міста.

Тому, звертаємося до мешканців міста, не створювати ажіотаж навколо цієї проблеми,  придбання масок у достатній кількості міська рада гарантує.

Бережіть себе та своїх рідних. Будьте здорові!