Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Важлива Інформація голови Кобеляцьої міської ради

Шановні мешканці міста Кобеляки!

Останнім часом найбільш актуальною та обговорюваною проблемою, яка сколихнула та занепокоїла громадськість є прийняття рішень щодо введення режиму обмеження щодо запобігання поширення на території України, області, району та міста коронавірусу COVID-19.

Інформаційні ресурси вщент переповнені різноманітною інформацією про коронавірус, тяжкий перебіг захворюваності та летальні випадки, які викликали тривогу, паніку та ажіотаж серед людей. Більша частина інформації ґрунтується на домислах і міфах, тож у результаті поширилася з перекрученнями. Закликаю Вас зберігати спокій і довіряти лише фахівцям – лікарям та тим, хто знається на цій проблемі.

З метою збереження життя і здоров’я жителів, попередження  розповсюдження  захворюваності  на  гостру  респіраторну  інфекцію та запобігання  поширення  на  території  міста  коронавірусу COVID-19, міська рада прийняла рішення закупити захисні маски багаторазового використання. Досягнуто домовленість, укладено договір з підприємством на пошиття і найближчим часом при отримані першої партії захисник масок, міська рада організує адресну доставку їх кожному жителю міста. Доставка масок буде проводитися працівниками та депутатами міської ради, працівниками Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» з відповідними нагрудними позначками.

Прохаю вас не створювати паніку та ажіотаж щодо захисник масок – вони будуть закуплені в необхідній кількості і всім вистачить! Також прохаю вас відкривати двері і виходити на зустріч лише працівникам міської ради з відповідними посвідченнями, завіреними печаткою.

Ви вже переконалися самі, що пандемія корона вірусу  COVID-19 – серйозна проблема і протистояти їй ми зможемо лише в разі взаєморозуміння і дотримання вимог карантину.

Звертаюся до жителів міста, погляньте навколо -  біля вас можуть проживати одинокі громадяни пенсійного віку, які не можуть забезпечити себе необхідними продуктами харчування, ліками. Не будьте байдужими -  допоможіть доставити товари та засоби для забезпечення життєдіяльності людини.

Кожен з нас, має усвідомлювати, що введені заходи в першу чергу, спрямовані на збереження життя і здоров’я наших громадян. Враховуючи в якому стані перебуває система охорони здоров’я в Україні, можна з впевненістю сказати, що наше здоров’я  залежить тільки від нас. Тому всіх без виключення закликаю дотримуватися санітарних правил та правил особистої гігієни. Пам’ятайте – ні в якому разі не панікуйте і не довіряйте соціальним мережам і пліткам. Тому що окрім правди, добавлено досить багато політики. Памятайте – ми з вами! У край необхідних випадках на період обмежувальних  протиепідемічних  заходів,  прохаю вас звертатися  до відповідального  працівника Кобеляцької міської ради  за тел. 3-12-05,  на мій особистий мобільний номер  тел.  (050)  630-86-12 та  на мобільний номер  директора  ККП “Водоканал  Плюс”. (066) 760-47-71

Ситуація в місті контрольована, але хочу наголосити, що від дій кожного з нас залежить, як ми впораємося з цим великим викликом. Звертаюся до вас ще раз з великим проханням  - не панікувати! Розповсюдження вірусу паніки – гірше від коронавірусу!

Міський голова Олександр Копелець