Кобеляцький район, Полтавська область

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.03.2020 р. №51 “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування розташованих у м. Кобеляки, з метою попередження розповсюдження

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

Кобеляцького району Полтавської області

вул.Касьяна, 29, м. Кобеляки, Кобеляцького району Полтавської області, 39200, тел./факс: (05343) 3-12-05

e-mail:21051562@ mail.gov.ua  Код ЄДРПОУ 21051562

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

18.03.2020 р.                                                                                                                       № 52

Про  внесення  змін  до рішення

виконавчого  комітету   від  17.03.2020 р. №51

“Про  тимчасове зупинення роботи

об’єктів  загального користування

розташованих  у  м. Кобеляки, з  метою

попередження  розповсюдження  захворюваності  на

гостру  респіраторну  інфекцію,

спричинену  коронавірусом  COVID -19”

Відповідно до ст. 5  Закону України “Про  захист населення  від  інфекційних  хвороб”,   п.3 частини  першої  статті  36 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, Указу  Президента  України від 13 березня 2020 року № 87/2020 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанов Кабінету Міністрів  України  від  11.03.2020  року №211 “Про  запобігання  поширенню  на території України  корона-вірусу COVID -19” та  від  16 березня  2020 року  № 215  “Про  внесення  змін  до  постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211”,  з метою попередження  розповсюдження  захворюваності  на  гостру  респіраторну  інфекцію та запобігання  поширення  на  території  міста  коронавірусу COVID-19, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого  комітету Кобеляцької   міської ради  від  17.03.2020  р.  №51 “  Про  тимчасове зупинення роботи  об’єктів загального користування розташованих  у  м. Кобеляки, з  метою  попередження  розповсюдження  захворюваності  на гостру  респіраторну  інфекцію, спричинену  коронавірусом  COVID -19”   замінивши  слова  “усіх  магазинів, окрім продуктових, аптек, зоотоварів, магазинів господарських товарів та магазинів з продажу побутової хімії і засобів гігієни”  на  слова  “усіх типів  магазинів,  окрім  продуктових,  аптек,  зоотоварів, магазинів (надавачів)  ритуальних  послуг,  магазинів  з  продажу  побутової хімії та засобів гігієни”.

2. Доповнити пунктом 9  рішення виконавчого  комітету Кобеляцької   міської ради  від  17.03.2020  р.  №51 “  Про  тимчасове зупинення роботи  об’єктів загального користування розташованих  у  м. Кобеляки, з  метою  попередження  розповсюдження  захворюваності  на гостру  респіраторну  інфекцію, спричинену  коронавірусом  COVID -19”  словами: “Контроль  за  виконанням  цього  рішення та  відповідно до  вимог  законодавства,   визначеного  на  відповідну дату, покласти  на  комунальне  підприємство  “Водоканал    Плюс” та  виконавчий комітет Кобеляцької  міської  ради.

Кобеляцький міський голова                                                                        О.О.Копелець

Т.в.о. керуючого справами (секретаря) виконкому                                   О.С.Ломаков