Кобеляцький район, Полтавська область

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування розташованих у м. Кобеляки, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

Кобеляцького району Полтавської області

вул.Касьяна, 29, м. Кобеляки, Кобеляцького району Полтавської області, 39200, тел./факс: (05343) 3-12-05

e-mail:21051562@ mail.gov.ua  Код ЄДРПОУ 21051562

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

17.03.2020 р.                                                                                                                       № 51

Про  тимчасове зупинення роботи

об’єктів  загального користування

розташованих  у  м. Кобеляки, з  метою

попередження  розповсюдження  захворюваності  на

гостру  респіраторну  інфекцію,

спричинену  коронавірусом  COVID -19

Відповідно до ст. 5  Закону України “Про  захист населення  від  інфекційних  хвороб”,   п.3 частини  першої  статті  36 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, Указу  Президента  України від 13 березня 2020 року № 87/2020 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанов Кабінету Міністрів  України  від  11.03.2020  року №211 “Про  запобігання  поширенню  на території України  корона-вірусу COVID -19” та  від  16 березня  2020 року  № 215  “Про  внесення  змін  до  постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211”, враховуючи  рекомендації  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кобеляцького району  Полтавської  області від 17.03.2020 р. протокол №7, з метою попередження  розповсюдження  захворюваності  на  гостру  респіраторну  інфекцію та запобігання  поширення  на  території  міста  коронавірусу COVID-19, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради вирішив:

1. Установити на території міста обмежувальні протиепідемічні заходи та встановити обмеження ведення господарської діяльності, а саме: з 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування:

- закладів з надання  послуг: косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, саун,перукарень.

- спортивних закладів (тренажерних залів, спортивних майданчиків, стадіонів тощо);

- усіх магазинів, окрім продуктових, аптек, зоотоварів, магазинів господарських товарів та магазинів з продажу побутової хімії і засобів гігієни;

- усіх типів ринків, ярмарків;

- закладів ресторанного господарства (кафе, барів, клубів, дискотек, пабів тощо). Закладам ресторанного господарства, розташованим у готелях, дозволяється здійснювати діяльність виключно для харчування проживаючих.

2. Дозволяється робота закладів, вказаних у пункті 1 цього рішення, в дистанційному (онлайн) режимі з доставкою товарів та їжі замовнику за місцем знаходження останнього.

3. Обмежити доступ громадян до будівлі, в якій розташований виконавчий комітет Кобеляцької  міської  ради.

4. З питань організації та забезпечення  життєдіяльності  міста на період обмежувальних  протиепідемічних  заходів  звертатися за тел. 3-12-05   (відповідальний  працівник), моб.  тел.  (050)  630-86-12 -міський голова, (066) 760-47-71 директор  ККП “Водоканал  Плюс”.

5.  Керівникам підприємств, установ та організації усіх форм власності рекомендувати не допускати до роботи посадових осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (сухий кашель, підвищення температури тіла, нежить, недомагання) та запровадити посилений протиепідемічний режим: додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, вимірювання температури посадовим особам, та відвідувачам.

6. Тимчасово не здійснювати прийом громадян з особистих питань у Кобеляцькій  міській  раді та її виконавчих органах. На час тимчасового припинення прийому громадян встановити у вестибюлі приміщення виконавчого комітету ради скриньки “Для звернень громадян“ та “Для звернень юридичних осіб”.

7. Керівники закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інші суб'єкти підприємницької діяльності несуть персональну відповідальність згідно з чинним законодавством України за невиконання цього рішення.

8.  Доручити виконавчому  комітету  міської  ради забезпечити висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Кобеляцької  міської  ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

Кобеляцький міський голова                                                                        О.О.Копелець

Т.в.о. керуючого справами (секретаря) виконкому                                   О.С.Ломаков