Кобеляцький район, Полтавська область

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ "Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території міста коронавірусу COVID -19"

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

Кобеляцького району Полтавської області

вул.Касьяна, 29, м. Кобеляки, Кобеляцького району Полтавської області, 39200, тел./факс: (05343) 3-12-05

e-mail:21051562@ mail.gov.ua  Код ЄДРПОУ 21051562

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

17.03.2020 р.                                                                                                                       № 50

Про  додаткові  заходи  щодо  запобігання

поширенню  на  території   міста коронавірусу COVID -19

Відповідно до ст. 5  Закону України “Про  захист населення  від  інфекційних  хвороб”,   п.3 частини  першої  статті  36 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, постанов Кабінету  Міністрів  України  від  11 березня  2020  року №211 “Про  запобігання  поширенню  на території України  коронавірусу COVID -19” та  від  16 березня  2020 року  № 215  “про  внесення  змін  до  постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211”,  враховуючи  рекомендації  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Кобеляцького  району  Полтавської  області  від  16.03.2020 р. протокол №6 з   метою попередження  розповсюдження  захворюваності  на  гостру  респіраторну  інфекцію та запобігання  поширення  на  території  міста  коронавірусу COVID-19, на період з 17  березня 2020 року по 03  квітня (включно) 2020 року, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради вирішив:

1. Тимчасово зупинити проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування.

2. Тимчасово зупинити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення,  крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

3. Скасувати   до  особливого  розпорядження проведення  особистих  прийомів громадян керівним складом міської ради. Громадянам, які мають потребу звернутись до виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, прохання звертатись письмово, за поштовою адресою: вул. Касьяна, 29 м. Кобеляки, або на офіційну електронну адресу: 21051562@mail.gov.ua. (Телефон для довідок: 3-12-05; (050) 630-86-12 – міський голова Копелець О.О.).

4. Рекомендувати  керівникам  підприємств,  установ та організацій,  які  розташовані  на території   міста,   незалежно  від  форм  власності та  господарювання  з 17  березня  до  03  квітня  (включно) 2020  року:

- запровадити  щоденний  температурний  скринінг персоналу,  негайно  відправляти  додому  на  самоізоляцію усіх  працівників,   які  мають  ознаки  гострих  респіраторних  захворювань;

- провести  здійснювану персоналом роботу на відділений  доступ  із  застосуванням  електронних  комунікацій і технологій.

5. Зобов’язати  директора Кобеляцького  КП “Водоканал Плюс”:

-забезпечити  належний  санітарний  стан  міста  (вивезення  твердих   побутових  відходів)  та  водопостачання  жителів  міста;

- запровадити  щоденний  температурний  скринінг персоналу,  негайно  відправляти  додому   усіх  працівників,  які  мають  ознаки  гострих  респіраторних  захворювань;

- провести  здійснювану персоналом роботу на відділений  доступ  із  застосуванням  електронних  комунікацій і технологій (адмінперсонал  та особи,  які   можуть  забезпечити  виконання  посадових  обов’язків  в  режимі  реального  часу  через  інтернет).

6. Зобов’язати  директора Кобеляцького  КП “Екопарк”:

- запровадити   щоденний  температурний  скринінг персоналу,  негайно  відправляти  додому   усіх  працівників,  які  мають  ознаки  гострих  респіраторних  захворювань;

- провести  здійснювану персоналом роботу на відділений  доступ  із  застосуванням  електронних  комунікацій і технологій (адмінперсонал).

7. Виконавчому  комітету міської  ради  провести  інформування  громадян  (розміщення  на  офіційному сайті міської  ради)  щодо ситуації  з виявленням  захворювань,  спричинених  коронавірусом, його клінічні   симптоми та  заходи  профілактики.

8. Контроль за  виконанням  цього рішення покласти на виконавчий  комітет  міської  ради.

Кобеляцький міський голова                                                                        О.О.Копелець

Т.в.о. керуючого справами (секретаря) виконкому                                   О.С.Ломаков