Увага! Важлива інформація!

Дата: 17.03.2020 09:03

Увага! Скасовується проведення особистих прийомів громадян у виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради

На виконання пункту 1 протоколу № 6 від 16.03.2020 місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кобеляцького району Полтавської області «Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Кобеляцького району корона вірусу COVID-19», - скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян у виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради.

Громадянам, які мають потребу звернутись до виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, прохання звертатись письмово за поштовою адресою: вул. Касьяна, 29 м.Кобеляки, або на офіційну електронну адресу: 21051562@mail.gov.ua. (Телефон для довідок: 3-12-05; (050) 630-86-12 – міський голова Копелець О.О.).

Просимо вибачення за тимчасові незручності