Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Важлива інформація про коронавірус!

Шановні мешканці міста Кобеляки та інших населених пунктів України!

Останнім часом найбільш актуальною та обговорюваною проблемою, яка сколихнула та занепокоїла всю світову спільноту, є виявлення та стрімке поширення захворювань на коронавірус 2019-nCoV у різних куточках планети. Інформаційні ресурси вщент переповнені різноманітною інформацією про коронавірус, тяжкий перебіг захворюваності та летальні випадки, які викликали тривогу, паніку та ажіотаж серед людей. Більша частина інформації ґрунтується на домислах і міфах, тож у результаті поширилася з перекрученнями. Закликаємо Вас зберігати спокій і довіряти лише фахівцям – лікарям-інфекціоністам та тим, хто знається на цій проблемі.

З метою інформування населення про ситуацію в Україні, про те, як передається ця недуга і як її уникнути, радимо зберігати спокій, не панікувати і довіряти достовірним, надійним і об'єктивним джерелам інформації.  

Відповіді на основні запитання про захворювання, які спричинені новим коронавірусом COVID-19 шукайте на урядовому інформаційному порталі – завантажити.

Кабінетом Міністрів України вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Карантинний період триватиме з 12 березня до 3 квітня поточного року.

Коронавіруси охоплюють велику родину респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. 20% від усіх випадків захворювань, викликаних новою коронавірусною інфекцією, є тяжкими і лише близько 3% потребують реанімаційних заходів.

Всю важливу і корисну інформацію, якою потрібно володіти з метою запобігання й захисту себе та оточуючих від вірусної інфекції, зібрано, опрацьовано, систематизовано й викладено в інфографіках від Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров'я. Беріть на озброєння і будьте здорові!  « повернутися до списку новин