Вручення подяк працівникам ККП "Водоканал Плюс"

Дата: 13.03.2020 09:06

Напередодні професійного свята - дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні 15 березня, представники Кобеляцької міської ради привітали працівників комунального підприємства «Водоканал Плюс» з професійним святом.

Із словами вітання і подяки від імені Кобеляцького міського голови Олександра Копельця, депутатського корпусу, виконавчого комітету звернулася секретар міської ради Юлія Телятник. Вона побажала всім досягнення нових професійних висот, задля позитивних змін вигляду рідного міста, прикласти максимум зусиль, щоб зробити його більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим та затишним. Кращих працівників колективу відзначено Подяками Кобеляцької міської ради.